شما اینجا هستید
آخرین اخبار

برای نمایش در سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شخصیت  والای دکتر رحیم شهرتی فر از دیدگاه فعالان صنعتی استان
شخصیت والای دکتر رحیم شهرتی فر از دیدگاه فعالان صنعتی استان

شاید کمتر کسانی در این کلانشهر پیدا شوند که دکتر شهرتی فر را نشناسند. وی که تا چند ماه پیش بعنوان معاونت سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجانشرقی مشغول بکار و قبل از آن هم بعنوان فرماندار تبریز چند سالی مشغول خدمت به مردم شریف این شهر بودند  بدلیل اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در سازمان های دولتی از استانداری رفتند.

از آنجایکه نگارنده این موضوع در زمان مسئولیت دکتر شهرتی فر دراستان، قبل از واگذاری گروه ماشین سازی تبریز به بخش خصوصی بعنوان هیئت مدیره ، 2 سالی در شرکت ماشین سازی تبریزمشغول خدمت بوده و چون در طی 26 سالی که در آنشرکت کار کردم به زیر و بم کار و مشکلات آنشرکت آشنا بوده صراحتاً اعلام می نمایم که خدا وکیلی اگر حمایتها و تعصبات پوری حسینی ( معاون وزیر اقتصاد و ریئس کل سازمان خصوصی سازی) و شهرتی فر نبود آنشرکت حتی بمدت چند ماه هم نمی توانست به فعالیت خود ادامه دهد و مطمناً از حرکت می ایستاد.

اینجانب به چشم خود دیدم بسیاری از کسانی که صاحب منصب بودند در مصاحبه های خبریشان علیرغم اینکه ماشین سازی تبریز را نگین سبز صنعت استان معرفی می کردند، حتی به اندازه یک قدم ، اقدامی در جهت کمک به حل مشکلات آن کارخانه معظم نداشتند و فقط بدنبال مطرح شدن خود درنزد افکار عمومی بودند.ولی والحق و انصاف این پوری حسینی و شهرتی فر بودند که در جهت حل مشکلات بسیار زیاد آنشرکت، مخصوصاً حل مشکل نقدینگی ماشین سازی تبریز،از جان مایه می گذاشتند.

شاید بدلیل ماهیت شغلی پوری حسینی که طبق قانون اصل 44 موظف میباشد نسبت به فروش اموال و مخصوصاً کارخانجات دولتی اقدام نماید، کسانی پیدا شوند که از وی خوششان نیاید. و حتی در طی چند ماهه اخیر دیدیم که چه حملاتی از طرف این افراد و مخصوصاً اصحاب رسانه به این مدیر قدرتمند دولت وارد شد. و شاید تنها گناه پوری حسینی این باشد که حاضر نیست به کسی باج دهد.

دولت فعلی علیرغم تحمل فشارهای همه جانبه داخلی و خارجی مخصوصاً در حوزه اقتصاد و درخواست تعدادی از صاحب منصبان جهت عزل پوری حسینی،تسلیم درخواست آنها نشده و همچنان از اقدامات وی که مطابق قانون بوده، حمایت می کند. و در حقیقت می توان اذعان داشت،دولت عاشق چشم و ابروی پوری حسینی نیست بلکه مشتری جدیت ، جسارت و سلامت اخلاقی نامبرده میباشد.

از آنجایکه انتخابات مجلس نزدیک بوده ما فعالان صنعتی استان از فردی پرجرات و دلسوخته مردم، مانند دکتر شهرتی فر که واقعاً خدمتگذار مردم میباشند درخواست داریم تا قدم جلو گذاشته و بعنوان نامزد انتخاباتی مجلس در حوزه تبریز ، اسکو و آذرشهر پیش قدم باشند.                       

دیدگاه 0

ارسال دیدگاه

آخرین اخبار
28 مرداد؛ سالروز کودتا علیه دولت دکتر محمد مصدق
28 مرداد؛ سالروز کودتا عل ...

دوشنبه ۲۸ امرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۰۳

ادعای ترامپ: ایران خواهان مذاکره است!
ادعای ترامپ: ایران خواهان ...

دوشنبه ۲۸ امرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۲

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی: دو پروژه توسعه ای در فرودگاه بین المللی تبریز به بهره برداری می رسد
مدیرکل فرودگاه های آذربای ...

دوشنبه ۲۸ امرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۶

آشنایی با مراحل قانونی فرزند خواندگی
آشنایی با مراحل قانونی فر ...

دوشنبه ۲۸ امرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵

فرمانده نیروی هوایی نیکاراگوئه درباره انقلاب اسلامی چه گفت؟
فرمانده نیروی هوایی نیکار ...

دوشنبه ۲۸ امرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۳۵

فعالین اجتماعی
نامه به دکتر روحانی: رابطه نظام با ایرانیان خارج از کشور را ترمیم کنید
نامه به دکتر روحانی: رابط ....

دوشنبه ۲۱ امرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۱۵

بحران آب: ایران و ۱۶ کشور دیگر به «روز آخر» نزدیک شده‌اند
بحران آب: ایران و ۱۶ کشور ....

چهارشنبه ۱۶ امرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸

کودک پناهجویی که رئیس جمهور شد
کودک پناهجویی که رئیس جمه ....

سه شنبه ۱۵ امرداد ۱۳۹۸ ۱۸:۳۸

وکیل استاد شجریان: پرونده شکایت از شریعتمداری را بدون هیچ اقدامی مختومه کردند
وکیل استاد شجریان: پرونده ....

دوشنبه ۱۴ امرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۴